چهارشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار ویژه / آمریکایی ها چقدر رستوران می روند؟
آمریکایی ها چقدر رستوران می روند؟

آمریکایی ها چقدر رستوران می روند؟

به گزارش واحد بین الملل فود کلینیک؛ مرکز تحقیقات اقتصادی دپارتمان کشاورزی آمریکا گزارشی را منتشر نموده در ارتباط با مصرف غذاهای آماده و عنوان نموده که نیمی از بودجه غذایی مردم آمریکا در فست فود ها یا رستوران ها خرج می شود.
با استفاده از اطلاعات موجود از سال های 1999- 2010، محققین غذاها را بر اساس زمانی که صرف آماده سازی آن ها (بر اساس راحتی) می شود به 6 گروه تقسیم نمودند که عبارتند از: 1- ترکیبات اصلی که معمول حاوی یک ترکیب بوده و به فرآیند خاصی نیاز ندارند، 2- ترکیبات پیچیده که ترکیباتب فرآیند شده بوده و معمولا حاوی بیش از یک ماده می باشند، 3- غذاهای آماده و اسنک ها که نیاز به آب یا حرارت دهی قبل از مصرف دارند، 4- غذاهای آماده و اسنک ها که نیاز به آماده سازی خاصی ندارند، 5- محصولات غذایی خریده شده از رستوران ها و فست فودها و 6- خرید غذاها در رستوران ها و فست فود ها و صرف غذا در محل.
محققین عنوان داشتند که غذاهای پایه ای که نیاز است تا در منزل آماده سازی روی آن ها صورت گیرد فقط یک چهارم هزینه های غذایی مردم آمریکا را شامل می شود در حالی که وعده های غذایی آماده از سال های 1999-2010 26 درصد بودجه غذایی مردم آمریکا را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، هزینه های صرف شده برای غذاهای فست فودی نیز در طی این سال ها از 24 درصد به 27 درصد رشد پیدا کرده است. همچنین غذاهایی که در خود رستوران مصرف می شوند حدود نصف بودجه غذایی مردم را به خود اختصاص داده اند.

واحد بین الملل: مهدی محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *