از سال 72 تاکنون1000 دانشجو از گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اصفهان فارغ‌التحصیل شده‌اند

مدیر گروه صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: گروه علوم و صنایع غذایی از سال 72 با اخذ مجوزهای لازم کار خود را در زمینه جذب دانشجو آغاز کرد و تاکنون بیش از یک هزار دانشجو از این گروه فارغ‌التحصیل شده‌اند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مهشید جهادی ظهر امروز در نشست تخصصی تعامل بین دانشگاه و واحدهای تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت در صنایع غذایی و کشاورزی، اظهار کرد: گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در حال حاضر با دارا بودن شش عضو هیئت علمی و سه کارشناس در حال انجام فعالیت‌های خود است.

وی ادامه داد: این گروه از سال 72 با اخذ مجوزهای لازم کار خود را زمینه جذب دانشجو آغاز کرد و تاکنون بیش از یک هزار فارغ التحصیل داشته‌ است.

مدیر گروه صنایع غذایی دانشگاه آزاد  اسلامی واحد اصفهان افزود: باید از مسئولان فنی کارخانه‌های صنایع غذایی به دلیل همکاری‌های خوب و گسترده با گروه صنایع غذایی دانشگاه تشکر ویژه داشته باشم، مراکز رشد و فناوری زیادی در دانشگاه ایجاد شده و در حال فعالیت هستند که امیدواریم فعالیت این مراکز گسترش یابد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 85 شرکت دانش بنیان در حال ارتباط با ما هستند، اعلام کرد: گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از سال 90 با اخذ مجوزهای لازم اقدام به جذب دانشجو در زمینه کارشناسی ارشد نموده است.

–