اولین تبلتی که برایتان غذا می‌پزد

دانشمندان نخستین تبلت دنیا برای استفاده در رستوران‌ها را تولید کرده‌اند که قابلیت کمک به آشپزها و ایجاد رضایت در مشتریان را به طور همزمان فراهم می‌کند.

پژوهشگران به تازگی یک دستگاه تبلت با صفحه نمایش لمسی بزرگ طراحی کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد طراحی غذای سفارشی خود در رستوران‌ها را به صورت مجازی انجام دهند.

گفتنی است، با استفاده از این دستگاه کاربران به طور مثال می‌توانند انواع تزئینات و یا خوراکی‌های مورد علاقه خود را بر روی پیتزای سفارشی انجام دهند و خدمه رستوران اطلاعات را دریافت کرده برآن اساس غذای ویژه افراد را تهیه نمایند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این دستگاه همچنین دارای انواع بازی‌های چند رسانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد تا زمان آماده شدن سفارش خود از این بازی‌ها استفاده کنند تا به عبارتی در وقت آنها صرفه‌جویی شود.

این دستگاه همچنین قابلیت ارتباط با گوشی هوشمند فرد کاربر و دریافت سفارشات از آن طریق و همین‌طور توانایی پرداخت آنلاین صورت‌حساب از طریق کارت‌های اعتباری را دارا است.

کارشناسان سازنده این دستگاه که Inamo نام دارد حتی کاربران را قادر به تصمیم‌گیری در خصوص نوع سس دلخواه نیز نموده‌اند.

برخی از رستوران‌های بزرگ دنیا با طراحان این پروژه در حال تعامل برای استفاده از آن می‌باشند و تنها نگرانی آنها کثیف شدن دست کاربران در هنگام مصرف غذای واقعی است.