شنبه , ۱۱ تیر ۱۴۰۱
خانه / اخبار / برپایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ، ماشین آلات وصنایع وابسته
برپایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ، ماشین آلات وصنایع وابسته

برپایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ، ماشین آلات وصنایع وابسته

به گزارش فودکلینیک و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس سازمان صنعت و معدن خراسان رضوی گفت : مساحت اختصاص‌یافته به برپایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ، ماشین آلات وصنایع وابستهنمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و ماشین‌آلات مشهد بیش از هفت هزار مترمربع است و 288 شرکت‌کننده شامل 78 شرکت خارجی از 15 کشور و 210 شرکت داخلی در آن حضور دارند.

راضیه علیرضایی افزود: شرکت‌کننده‌هایی از کشورهای هند، پاکستان، لهستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، قزاقستان، اکراین، بلژیک، جمهوری چک و چین در این نمایشگاه حضور دارند و علاوه بر بازدیدکنندگان داخلی بازدیدکنندگانی از کشورهای ترکیه، تاجیکستان، روسیه، عراق و سایر کشورهای آسیای میانه از این نمایشگاه بازدید می کنند.

وی گفت: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی ازلحاظ فن‌آوری می‌تواند دانش جدید را وارد کشور نماید اما تأثیر اصلی آن این است که بخشی از توانایی‌های داخل کشور هم که مغفول مانده است نمایان می‌شود و تولیدکنندگان صنایع با همدیگر همکاری بیشتری خواهند داشت.

رئیس سازمان صنعت و معدن خراسان رضوی افزود: در حاشیه نمایشگاه دوره‌های تخصصی فرآوری مواد غذایی ارگانیک با همکاری انجمن ارگانیک و دوره‌های آموزشی نقش بسته‌بندی در ماندگاری مواد غذایی برگزار می‌شود.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته به مدت 4 روز تا 7 شهریورماه از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد دایر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *