شنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه / اخبار / هیچ محدودیتی برای تامین شکر وجود ندارد

هیچ محدودیتی برای تامین شکر وجود ندارد

به گزارش فودکلینیک و به نقل ا به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، حسن عباسی معروفان ضمن انتقاد از انتشار شایعاتی در مورد کمبود و نایاب شدن شکر در کشور افزود: موجودی شکر کشور مطلوب است و مشکلی بابت تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانه ها و صنف و صنعت وجود ندارد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت مزبور تصریح کرد: شرکت های تولیدی صنف و صنعت که ماده اولیه آنها شکر است، می توانند با مراجعه به این شرکت، نسبت به تامین و خرید شکر مورد نیاز بر اساس پروانه ساخت واحد خود اقدام کنند.

وی ضمن یادآوری عرضه شکر به شکل مستمر در بورس کالا، افزود: این شرکت بخشی از موجودی شکر خود را در بورس کالا برای تنظیم بازار عرضه می کند و شرکت های تولیدی صنف و صنعت می توانند نسبت به خرید شکر از بورس کالا نیز اقدام کنند.

عباسی معروفان، شایعات مربوط به کمبود شکر در کشور را بی اساس خواند و تصریح کرد: شکر مورد نیاز صنف و صنعت موجود است و همچنان برای تامین نیاز کشور آمادگی وجود دارد و ملاک فروش و تخصیص شکر به کارخانه ها، ظرفیت تولید آنها بر اساس پروانه ساخت واحدهای تولیدی است.

این مقام مسئول افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران به اندازه کافی نسبت به تامین ذخایر شکر اقدام کرده است و هیچگونه کمبودی در این زمینه در کشور وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =