یکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار ویژه / رگ های خود را با این داروی طبیعی، تمیز کنید!
رگ های خود را با این داروی طبیعی، تمیز کنید!

رگ های خود را با این داروی طبیعی، تمیز کنید!

به گزارش واحد بین الملل فودکلینیک؛ تجمع بیش از حد کلسترول در شریان ها باعث جلوگیری از جریان یافتن مناسب خون می شود. این پدیده باعث افزایش فشار خون و افزایش ریسک حملات قلبی و ایجاد سکته می گردد.
کلسترول بد را می توان با داروهای معمول درمان نمود اما شما می توانید با استفاده از داروهای طبیعی می توانید این مشکل را حل نمایید بدون اینکه سلامتی خود را به خطر بیاندازید. در ادامه دارویی طبیعی معرفی می گردد که می تواند کمک بزرگی برای درمان گرفتگی عروق باشد. این دارو شما را از آنژیوپلاستی یا بایپس برای باز کردن عروق بی نیاز می کند.
دستور تهیه این داروی طبیعی به صورت زیر است:
ترکیبات:
•  یک فنجان عصاره ریشه زنجیل
•  یک فنجان سرکه سیب
•  یک فنجان آب پیاز
•  یک فنجان آب لیمو
نحوه تهیه: همه ی این مواد را در یک ظرف ریخته و در دمای کم حرارت دهید. اطمینان حاصل کنید که در طی حرارت دهی، مخلوط مورد نظر هم زده می شود و بعد از ۳۰ دقیقه حرارت دهی را متوقف کنید. بعد از سرد شدن مخلوط، به آن مقداری عسل اضافه کنید تا شیرین شود و سپس آن را به خوبی هم زده و در یک ظرف شیشه ای نگهداری کنید.
نحوه مصرف: شما باید هر صبح، یک قاشق چای خوری از این مخلوط را با معده خالی مصرف کنید. استفاده منظم این مخلوط باعث تمیز شدن رگ ها شده و از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کرده و  به سلامتی کلی بدن نیز کمک شایانی می کند.
منبع:
www.finelivingadvice.com

واحد بین الملل: مهدی محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *