دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
خانه / اخبار / شایعه‌پراکنی پسر فوتبالیست معروف برای فرار از پرداخت بدهی/ در صورت عدم پرداخت، سند ملک به اجاره گذاشته می‌شود
شایعه‌پراکنی پسر فوتبالیست معروف برای فرار از پرداخت بدهی

شایعه‌پراکنی پسر فوتبالیست معروف برای فرار از پرداخت بدهی/ در صورت عدم پرداخت، سند ملک به اجاره گذاشته می‌شود

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: محموله برنج فروخته شده در هنگام معامله هیچ مشکلی از نظر سلامت، کیفیت و تاریخ مصرف نداشته است و شایعه پراکنی در خصوص آلوده بودن آن تنها بهانه‌ای برای نپرداختن بدهی‌به دولت است.

علی قنبری -معاون وزیر جهاد کشاورزی- در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص اخباری مبنی بر فروش برنج آلوده از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران به پسر یکی از فوتبالیست‌های سابق و معروف تیم ملی بیان داشت: این شخص اگر فکر می‌کند که به بهانه‌های واهی و حرف‌های غیرواقعی می‌تواند کاری کند که دولت از حق خود کوتاه بیاید کاملا در اشتباه است.

او افزود: روال قانونی این کار طی خواهد شد و این شخص باید بدهی خود را که ۲۰ میلیارد تومان بوده و با احتساب سود، ۲۵ میلیارد تومان است را به دولت پرداخت کند که در صورت عدم پرداخت سند ملک رهنی‌اش که ارزش خوبی هم دارد به اجاره گذاشته می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در پایان تاکید کرد: محموله برنج فروخته شده در هنگام معامله هیچ مشکلی از نظر سلامت، کیفیت و تاریخ مصرف نداشته است و شایعه‌پراکنی در خصوص آلوده بودن آن تنها بهانه‌ای برای نپرداختن بدهی‌ به دولت است.

بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۳ چند محموله‌ برنج به این فوتبالیست و ۱۰ نفر دیگر فروخته شد که این معامله به صورت رهنی انجام شده است تا ضمن گذاشتن وثیقه ملکی بعدا بهای برنج به دولت پرداخت شود و با توجه به پایان مهلت پرداخت تاکنون هیچ وجهی به دولت پرداخت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *