شعبه‌های کی‌اف‌سی به‌دلیل کمبود گوشت مرغ در بریتانیا تعطیل شدند

این شرکت آمریکایی از روز دوشنبه سی‌ام بهمن به‌دلیل مشکلات تحویل گوشت مرغ مجبور شده بیش از ۷۰۰ شعبه‌ خود را در بریتانیا تعطیل کند.

رستوران‌های زنجیره‌ای کی‌اف‌سی ارائه کننده مرغ سوخاری با بحران مواد اولیه در بریتانیا روبرو شده‌اند.

این شرکت آمریکایی از روز دوشنبه، سی‌ام بهمن به‌دلیل مشکلات تحویل گوشت مرغ مجبور شده بیش از ۷۰۰ شعبه‌ خود را در بریتانیا تعطیل کند. این شرکت ارائه غذای فوری در مجموع ۹۰۰ شعبه در بریتانیا دارد.

روز دوشنبه مشتریان شعر منچستر که به شعبه کی‌اف‌سی در این شهر مراجعه کردند با این اطلاعیه مواجه شدند: «ببخشید، ما امروز تعطیل هستیم. گوشت‌های مرغ ما به طور معمول تازه بدستمان می‌رسد ولی امروز برای تحویل گوشت با مشکل روبرو بودیم.»

بیشتر بخوانید: پس از برکسیت رستورانها در بریتانیا با کمبود نیروی کار مواجه خواهند شد

این شرکت آمریکایی همچنین درباره بسته شدن شعبه های خود در بریتانیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما نمی‌خواهیم از کیفیت خود بکاهیم. به‌دلیل نبود تحویل گوشت، برخی از شعبه‌هایمان بسته هستند و برخی نیز ساعات کاری خود را کاهش داده‌اند.»

در ماه اکتبر سال گذشته میلادی، کی‌اف‌سی مستقر در بریتانیا اعلام کرد که قرارداد خود را با شرکت «بیدوست» برای تحویل مواد اولیه تمدید نمی کند و از این پس با یکی از شرکت‌های وابسته به «دویچه پست» کار خواهد کرد. این شرکت دلیل کار خود را بالا بردن کیفیت خدمات و در راستای سیاست‌های توسعه پایدار اعلام کرده بود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *