مدیر روابط عمومی سازمان غذا ودارو: 10محصول خوراکی و غذایی غیرمجاز اعلام شد

این فرآوردهها فاقد مجوزلازم بهداشتی از سازمان غذا ودارو می باشند ودر صورت وجود در سطح بازارمی بایست در اسرع وقت نسبت به جمع آوری آن اقدام لازم صورت پذیرد.
به گزارش ايفدونا – Ifdona ،سخنگوی سازمان غذا و دارواز شناسایی 10محصول خوراکی و غذایی غیرمجاز و فاقد مجوز وزارت بهداشت خبر داد و گفت:طبق اطلاعیه اداره کل نظارت وارزیابی فراورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی وبهداشتی سازمان غذا ودارواین فرآوردهها دارای مجوزلازم بهداشتی از سازمان غذا ودارو نیستند ودر صورت وجود در سطح بازارمی بایست در اسرع وقت نسبت به جمع آوری آن اقدام لازم صورت پذیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: این واحدهای تولیدی و محصولات مذکورغیر مجاز شناخته شده و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات نامبرده را ندارند لذا عرضه آنها غیرمجاز اعلام شده است.
 هاشمی افزود: بنابراین از عموم مصرف کنندگان درخواست می‌شود برای حفظ سلامتی ازمصرف آنها اجتناب کرده و در صورت مشاهده در سطح عرضه با اطلاع‌رسانی سریع، روابط عمومی سازمان غذا و دارو معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و نیروی انتظامی را آگاه سازند تا نسبت به جمع‌آوری آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام لازم صورت گیرد.
برای دریافت فایل لیست محصولات غیر مجازاینجاکلیک کنید
انتهای پیام/ن