میادین میوه و تره بار تعطیل نمی‌شوند

میادین میوه و تره بار تعطیل نمی‌شوند

راد گفت: میادین میوه و تره بار از جمله قسمت‌هایی است که هیچ وقت تعطیل نمی‌شود و خدمت رسانی به مردم تا آخر سال ادامه دارد.
میادین میوه و تره بار تعطیل نمی‌شوندسید سعید راد مدیر سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: بحران کورونا از تاریخ یک اسفند به ما ابلاغ شد که ما یک دستورالعمل اجرایی در میادین بازار‌ها ابلاغ و در حال اجرا است؛ در تامین و تهیه میوه جات و مرکبات با هیچ مشکلی مواجه نشدیم و مردم به راحتی می‌توانند نیاز‌های خود را برطرف کنند.

وی ادامه داد: میادین میوه و تره بار از جمله قسمت‌هایی است که هیچ وقت تعطیل نمی‌شود و خدمت رسانی به مردم ادامه دارد. همچنین قیمت‌ها در نرخ نامه سازمان به صورت متمرکز است که ستاد تصمیم می‌گیرد و در همه میادین بازار‌های سطح تهران که ۲۵۰ بازار، اجرا می‌شود و همکاران ما در این ایام به کار خود به صورت فشرده ادامه می‌دهند.

راد بیان کرد: ما در مجموع ۲۲ میدان و ۲۲۶ بازار داریم که در مجموع ۲۵۰ پایگاه در سطح شهر آماده خدمات رسانی هستند، همچنین ۳ مرکز بهداشتی دام وجود دارد که همکاران ما در این ایام فعالیت خود را چند برابر افزایش داده اند.

این مقام مسئول در پایان گفت: لازم به ذکر است برای اطلاعات از لیست قیمت‌ها و شکایات به سایت بازار روز همراه مراجعه کنند؛ همچنین قیمت‌ها دراین مجموعه نسبت به جا‌های دیگر زیر قیمت بازار است.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *