چهارشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / پنجمین همایش ملی کشاورزی، آبزیان و غذا
پنجمین همایش ملی کشاورزی، آبزیان و غذا

پنجمین همایش ملی کشاورزی، آبزیان و غذا

با استعانت از خداوند متعال، ” پنجمین همایش ملی کشاورزی،آبزیان و غذا ” با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی، در بوشهر ( قطب آبزیان کشور ) طبق روال سال های گذشته برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت تولیدات کشاورزی و همچنین غذاهای دریایی در سبد غذایی جامعه ، این همایش با همکاری متولیان این امر که در یک طیف گسترده ، پیوسته و مرتبط با زنجیره تولید تا عرضه و صادرات ، اعم از مسئولین، تولیدکنندگان ، مسئولین فنی و بهداشتی ، کارشناسان و صادرکنندگان می باشد برگزار می گردد تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید ، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش بهره وری ،ترویج و نهایتا اشتغالزایی گامی استوار برداریم.

تاکنون همایش های ملی و منطقه ای متعددی پیرامون مسائل مختلف کشاورزی،آبزیان و غذا ، برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده ، با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران این حوزه ، همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

رویکرد تیم برگزارکننده این همایش ، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مخاطبان ایرانی ، رعایت بی طرفی و حفظ اصالت علمی میباشد.

لذا از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت مي‌شود تا با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه بهتر این همايش مشارکت فعال داشته باشند .به امید دیدار شما در این همایش.

 

توجه مهم :    دریافت مقالات مرحله اول از یکم بهمن ماه 1394  آغاز گردیده است.

                  مهلت ارسال مقالات تا 10 اردیبهشت می باشد .

زمان برگزاری: پنج‌شنبه 30 اردیبهشت 95 برابر با 19 می 2016 (به‌مدت یک روز)

محل برگزاری: بوشهر

سطح برگزاری: داخلی، ملی (نیاز به ثبت‌نام و رزرو)

برگزارکننده: مرکز آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر (موضوعات مرتبط با کشاورزی، آبزیان و غذا)

سایت دبیرخانه همایش: www.iafd.ir

25

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *