شنبه , ۱۱ تیر ۱۴۰۱
خانه / اخبار / چیلک شرقی برگزار می کند: اولین سمینار تخصصی جایگزینی پودر تخم مرغ با تخم مرغ تازه

چیلک شرقی برگزار می کند: اولین سمینار تخصصی جایگزینی پودر تخم مرغ با تخم مرغ تازه

فراخوان ثبت نام رایگان در سمینار بررسی مزیتهای جایگزینی پودر تخم مرغ با تخم مرغ تازه با حضور جناب آقای JAN ZIJDERVELD مدیر بخش تحقیق و توسعه شرکت هلندی Bouwhuis Enthoven به شرح زیر اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری صنایع غذایی ایران، سعید جارودی مدیر عامل شرکت چیلک شرقی به خبرنگار ما گفت: این شرکت قصد دارد تا با برگزاری اولین سمینار علمی – تخصصی بررسی مزایای جایگزینی پودر تخم مرغ با تخم مرغ تازه و پاستوریزه در تولید محصولات غذایی نسبت به ارتقاء کیفی محصولات تولید کنندگان برگزار کند.

جارودی درباره این سمینار تخصصی ادامه داد: با توجه به تخصصی بودن این سمینار از مدیران، متخصصان و یا مدیران محترم تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت واحدهای تولیدی، دعوت می شود که در این سمینار که در روز 21 شهریور ماه جاری در محل خانه همایش برگزار می شود، شرکت کنند.

چیلک شرقی فعالیت خود را با توزیع محصولات غذایی در سال 1377 آغاز نمود و با گسترش زنجیره تامین تا جایی پیش رفته است که امروزه تحقیق و توسعه، طراحی محصول، تولید، بازاریابی و فروش را نیز به انجام میرساند. چیلک شرقی عضو رسمی انجمن صنایع روغن نباتی ایران و انجمن صنعت پخش ایران می باشد. به علاوه شرکت چیلک شرقی افتخار همکاری نزدیک با سازمانهای معتبر مانند مهرام، تاژ، دلپذیر، نرگس شیراز، پرتودانه خزر، عالیا گلستان و بسیاری دیگر از مجموعه های موفق در صنعت غذا را دارا می باشد.

در حال حاضر چیلک شرقی با هدف حضور در بازار مواد اولیه در صنعت غذای ایران با رویکرد واردات محصولات برتر جهان تنها نماینده رسمی توزیع و فروش محصولات شرکت Bouwhuis Enthoven هلند در ایران است. شرکت بوهوس آینتهوون دومین تولید کننده و توزیع کننده انواع پودر تخم مرغ در اروپا و آمریکای شمالی می باشد.

لازم بذکر است نظر به محدودیت های مکانی متمنی است جهت حضور نسبت به ثبت نام حداکثر تا تاریخ 15 شهریور ماه اقدام فرمایید.

نحوه ثبت نام

دانلود فرم مخصوص ثبت نام از طریق وب سایت چیلک شرقی www.chilack.com و تکمیل و ارسال آن از طریق فکس و یا تلگرام به شماره تلفن 09102016499 به نام آقای حمیدرضا مبارک و یا ایمیل به آدرس ایمیل h.mobarak@chilack.com

منبع: فودنا

 

دانلود فرم ثبت نام در سمینار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *