کاربرد های جدید پوسته مغذی بادام زمینی

 

30 سپتامبر 2014 توسط کال پاول

 

درایالات متحده،هر سال حدود 3 میلیون تن بادام زمینی رشد می کند و حدود 60 درصد از آن صرف تولید حدود 1.2 میلیارد پوند کره بادام زمینی می شود. ابتداماشین آلات پوسته های کاغذی و نازک همه بادام زمینی ها را جدا می کنند. سپس پوسته ها دور ریخته می شوند.

دانشگاه جورجیا  در مطالعات جدید منتشر شده در مجله LWT اعلام می نماید که راهی برای بازگرداندن پوسته های بادام زمینی ( که حاوی آنتی اکسیدان بالا و فیبر رژیمی غذایی هستند) به کره بادام زمینی یافته است.

 

Ruthann Swanson ، استاد دانشکده علوم خانواده و مصرف کننده بخش مواد غذایی و تغذیه، که سرپرستی تیم محققان UGA را به عهده دارد ، دریافت که اگر پوسته بادام زمینی با کره بادام زمینی سنتی ترکیب شود به طور بالقوه نتایج تعجب آوری خواهد داشت.

 

سوانسون گفت: “چیزی که در سال های اخیر اتفاق افتاده است به طور کلی حرکت به سمت محصولات سالم است ، از جمله کره ی مغزها، و تأکید مضاعف بر محصولات طبیعی و کره بادام زمینی که حاوی پوسته است .

کره بادام زمینی ای که حاوی پوسته بادام زمینی است از نظر مصرف کننده طبیعی تر به نظر می رسد.

سوانسون گفت: “ما فهمیدیم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم و مردم فهمیدند که این موضوع قابل قبول است.”

سوانسون گفت که این یافته ها نشان می دهد یک شرکت مواد غذایی می تواند به محصولات خود تنوع بدهد و از ترکیب پوسته های بادام زمینی در خط تولید استفاده کند و حتی می تواند از پوست بادام زمینی در سایر محصولات غذایی مانند کوکی ها و شیرینی ها استفاده کند.

سوانسون به این مطلب اشاره کرد که در طول تاریخ، مصرف کنندگان اگر در کره بادام زمینی پوست بادام زمینی پیدا می کردند ، اعتراض می کردند. او گفت، همچنین، اکثر مصرف کنندگان کره بادام زمینی بسیار وفادار به نام تجاری هستند، و ساخت محصولات جدید و ورود آن به بازار بسیار دشوار است.

او گفت: “این نسل به نظر نمی رسد به عنوان نام تجاری وفادار باشند وآنهامحصولاتی را می خواهند که به حالت اصلی و اورجینال خود نزدیک تر باشند”.

 

 

https://www.linkedin.com/redirect?url=http%3A%2F%2Fphys%2Eorg%2Fnews%2F2014-09-nutritious-peanut-skins%2Ehtml&urlhash=OZJi

دپارتمان خارجی: نسترن صومی

.