چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / ۲ نفر در ارتباط با قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی دستگیر شدند+عکس
۲ نفر در ارتباط با قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی دستگیر شدند+عکس

۲ نفر در ارتباط با قطعه‌بندی مرغ در سرویس بهداشتی دستگیر شدند+عکس

در ارتباط با عکسی که چندی پیش در فضای مجازی با محتوای ریخته شدن مرغ کف سرویس بهداشتی منتشر شده بود ۲ نفر دستگیر و ۱۴ تن مرغ غیر بهداشتی جمع آوری و معدوم شد.

به گزارش خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم، چندی پیش عکسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن نشان داده‌ شده بود فردی متخلف برای قطعه‌بندی و شستشوی مرغ خام آنها را کف سرویس بهداشتی ریخته است.این عکس واکنش و نگرانی‌های زیادی میان اذهان عمومی ایجاد کرد.

اما خبر خوب در این باره دستگیری 2 نفر با همکاری  دامپزشکی و نیروی‌های انتظامی و قضایی و جمع آوری 17 تن مرغ غیر بهداشتی از محل است.

بنابراین گزارش برخلاف آنچه در فضای مجازی منتشر شده، عکس منتشرشده مربوط به رستوران بین‌راهی نبوده بلکه این مرغ ها از یک گلخانه متروکه در شهر ری کشف و این مکان اکنون پلملب شده است.

اطلاعیه دامپزشکی استان تهران در این ارتباط به شرح زیر است:

1-تصاویر منتشر شده در فضای مجازی رستوران میان راهی و یا مرکز عرضه فراورده های خام دامی نمی باشد بلکه مرغ های قطعه بندی شده دریک گلخانه متروکه درشهرستان ری بوده که بر اساس گزارشات مردمی وبا همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی توسط دامپزشکی شهرستان ری ضبط و معدوم شده است.

2-وزن محموله 1660 کیلوگرم بوده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سود جو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغها دستگیرشده اند و به مجازات خواهند رسید.

3-مکان مورد نظر با صدور حکم قضایی پلمب گردیده است.

4- درپایان ضمن تشکر از مردم عزیز در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف در زمینه فراوری ، عرضه و توزیع فراورده های خام دامی به سامانه 1512 اداره کل دامپزشکی استان تهران و یا ادارات دامپزشکی شهرستان ها اطلاع دهند.

به گزارش تسنیم در ذیل گزارش می توانید عکس های بیشتری از این گلخانه متروکه را مشاهده کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *