سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
خانه / همایش‌ها و نمایشگاه‌ها / نمایشگاه‌ها / داخلی / برگزاری چهارمین نمایشگاه ماشین‌آلات و صنایع کشاورزی و صنایع غذایی در بیرجند

برگزاری چهارمین نمایشگاه ماشین‌آلات و صنایع کشاورزی و صنایع غذایی در بیرجند

محمدحسین اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: چهارمین نمایشگاه ماشین‌آلات صنایع کشاورزی و صنایع غذایی(اگروفود) با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان 26 دی‌ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی بیرجند برپا شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه تا 30 دی‌ماه جاری برای بازدید علاقمندان برپا است، تصریح کرد: این نمایشگاه با حضور تشکل‌های دام و طیور، صنایع تبدیلی و تکمیلی، مکانیزاسیون و ادوات کشاورزی و سایر تشکل‌ها دایر است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، کرمانشاه، یزد و خراسان شمالی حضور دارند.

اکبری با اشاره به مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردها، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات، تشویق و ترغیب تولیدکنندگان برای رقابت سالم، ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولیدکنندگان با مصرف کنندگان از مهمترین این اهداف است.

وی یادآور شد: علاقمندان می‌توانند تا پایان دی‌ماه از ساعت 21-16 از نمایشگاه صنایع کشاورزی استان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بیرجند بازدید کنند.

منبع: فارس