Impossible Foods پانصدمیلیون دلار بودجه برای تقویت تحقیقات و نوآوری تأمین می کند.

به گزارش فود کلینیک شرکت Impossible Foodsکه جایگزین های گیاهی برای محصولات گوشت را تولید می کند در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده و مقر آن در شهر ردوود سیتی ، کالیفرنیا است.
هدف اعلام شده این شرکت ارائه طعم و مزایای غذایی گوشت به افراد بدون تأثیر سلامتی منفی و تأثیرات زیست محیطی مرتبط با محصولات دامی است. این شرکت محصولات سطح حیوانات را در سطح مولکولی بررسی می کند ، سپس پروتئین ها و مواد مغذی خاصی را از گیاهان انتخاب می کند تا تجربه و تغذیه محصولات خاص گوشت را از نو بسازد. محصول تولیدی این شرکت با نام Impossible Burger پس از سالها تحقیق و توسعه ، در ژوئیه سال ۲۰۱۶ عرضه شد. این شرکت همچنین یک کالباس مبتنی بر گیاه را تولید می کند که آزمایش آن روی پیتزاهای فروخته شده توسط رستوران های کوچک سزار در ماه می سال ۲۰۱۹ آغاز شده است.

Impossible Foods پانصدمیلیون دلار بودجه برای تقویت تحقیقات و نوآوری تأمین می کند.

Impossible Foods امیدوار است که این بودجه تجاری سازی محصولات “نسل بعدی” تولید شده از گیاهان را تسریع کند.

Impossible Foods تأیید کرده است که در آخرین دوره بودجه خود ، به رهبری سرمایه گذار جدید Mirae Asset Global Investments ، با حضور سرمایه گذاران موجود از جمله Khosla Ventures ، Horizons Ventures و Temasek ، حدود ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. استارتاپ فناوری مواد غذایی از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۱ نزدیک به ۱٫۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. Impossible Foods بخشی از بودجه را برای سرمایه گذاری در تحقیقات اساسی و نوآوری ، تسریع در مقیاس تولید آن و گسترش حضور خرده فروشی و در دسترس بودن آن در بازارهای کلیدی بین المللی استفاده می کنند. دکتر پاتریک ا. براون گفت: “مأموریت ما این است که تا سال ۲۰۳۵ جایگزین مخرب ترین فن آوری جهان – استفاده از حیوانات در تولید مواد غذایی شود”. وی گفت: “برای انجام این کار ، ما باید سالانه تولید را به طور متوسط ۱۵ سال دو برابر کنیم و تحقیق و نوآوری را دو برابر کنیم. بازار فراز و نشیب های خود را دارد ، اما تقاضای جهانی غذا همیشه وجود دارد و ضرورت رسالت ما فقط رشد می کند. سرمایه گذاران ما نه تنها به مأموریت ما اعتقاد دارند ، بلکه فرصتی خارق العاده برای سرمایه گذاری در سکویی که باعث تغییر سیستم جهانی غذا می شود ، می شناسند. ”

داده های اخیر منتشر شده از سوی مؤسسه Good Food) GFI) و انجمن غذاهای گیاهی حاکی از آن است که فروش خرده فروشی غذاهای گیاهی آمریکایی در سال ۲۰۱۹ با رشد دو رقمی در سال ۲۰۱۹ ادامه داشته است و ۱۱ درصد رشد داشته و ارزش کل بازار گیاهان را به ۵بیلیون دلار رسانده است.

دیوید لی گفت: “با این دور از آخرین جمع آوری کمک های مالی ، Impoosible Foods منابع برای تسریع در رشد – و همچنان به رشد در یک اقتصاد کلان بی ثبات ، از جمله بیماری همه گیر فعلی COVID-19 ، را خواهد داشت”.

منبع:https://www.newfoodmagazine.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن