شنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه / اخبار / اجرایی شدن طرح مکمل یاری ویتامین D در تمام دبیرستان های پسرانه
زهرا عبداللهی

اجرایی شدن طرح مکمل یاری ویتامین D در تمام دبیرستان های پسرانه

به گزارش فودکلینیک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،زهرا عبداللهی رئیس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت توضیحی در خصوص اجرای طرح مکمل یاری ویتامین D در دبیرستان های کشور ارائه داد: طرح مکمل یاری ویتامین D در دبیرستان ها از سال گذشته اجرا شده و پرل ویتامین D در تمام دبیرستانهای دخترانه توزیع شده است.

وی افزود: سال گذشته این طرح در برخی دبیرستان های پسرانه اجرا شد و هیچ گزارشی مبنی بر عدم توزیع این مکمل ها در تمام دبیرستان های دخترانه به دست وزارت بهداشت نرسیده و تمام اعتبارات لازم برای این اقدام از سوی وزارت بهداشت تامین شده است.

رئیس دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت خبر داد: امسال برنامه داریم تا این طرح را علاوه بر استمرار توزیع در دبیرستانهای دخترانه، در تمام دبیرستان های پسرانه نیز اجرا کنیم. اگر کوتاهی در این طرح دیده شود مربوط به مسئولیت های اعتباری است.

عبداللهی روند تخصیص اعتبارات را اینگونه بیان کرد: اعتبارات لازم برای طرح مکمل یاری ویتامین D از طریق وزارت بهداشت تامین می شود و به دانشگاه ها داده شده تا مسئولیت توزیع این پرل ها در بین مدارس را بر عهده بگیرند، تاکنون تمامی اعتبارات تخصیص یافته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =