یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶
خانه / اخبار / افتتاح بازارچه خیریه غذا به نفع بیماران سرطانی
افتتاح بازارچه خیریه غذا به نفع بیماران سرطانی

افتتاح بازارچه خیریه غذا به نفع بیماران سرطانی

به گزارش فودکلینیک،معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه جشنواره خیریه غذا با حمایت کانون امید ومجمع خیرین سلامت و واحدهای دانشگاه علوم  پزشکی شکل گرفت، تصریح کرد: امسال شاهد برگزاری چهارمین دوره از جشنواره خیریه غذا هستیم.

ابراهیم جلیلی با اظهار اینکه مشارکت دانشجویان در برگزاری جشنواره قابل ستایش است، گفت: دانشجویان در اشاعه فرهنگ کمک به هم نوع بسیار موثر هستند.

وی افزود: در این جشنواره دانشجویانی از استانهای تبریز، کردستان، لرستان، همدان …مشارکت داشته تا در جهت تحقق شعار سال ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گام بردارند.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اظهار اینکه دانشجویان با مدیریت و برنامه ریزی در برگزاری این جشنواره سرآمد بودند، افزود: سایر استان ها در برگزاری جشنواره خیریه غذا ازدانشگاه علوم پزشکی همدان الگو گرفتند.

دبیر چهارمین جشنواره خیریه غذا نیز بیان کرد: این جشنواره با همکاری مجمع خیرین سلامت و کانون امید برگزارشده وعواید جشنواره به بیماران سرطانی اهدا می شود تا امید را در دل این بیماران حفظ کند.

زهرا کرد افزود:  سال گذشته تعداد غرفه ها 25 غرفه بود که امسال به 35 رسیده است و شامل غرفه  غذایی و غیرغذایی ( غرفه سلامت و کودک و بازی ) می باشد.

وی با اظهار اینکه این جشنواره به همت 500 نفر از دانشجویان  برگزار شده است، افزود: تعداد غرفه های غذایی جشنواره 13 غرفه بوده و آموزش های بهداشت دهان و دندان ، پایش فشارخون و سبک زندگی که از سرطان جلوگیری شود از اقدامات غرفه سلامت می باشد.

دبیر چهارمین جشنواره خیریه غذا با تاکید بر اینکه در  این جشنواره قومیت، ( ترک، لر و کرد )  مشارکت دارند، خاطر نشان کرد: استان همدان، اصفهان و گیلک نیز در این برنامه مشارکت داشته و بقیه غرفه ها به همت  دانشجویان داندانپزشکی، داروسازی، توانبخشی و پیراپزشکی اداره می شود.

دبیر چهارمین جشنواره خیریه غذا با بیان اینکه 20 نفر اعضای اصلی برگزارکننده جشنواره هستند، ابراز کرد: طول بازارچه خیریه بیش از صدو بیست مترمی باشد که در نوع خود بی نظیر است.

افتتاح بازارچه خیریه غذا به نفع بیماران سرطانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =