دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۶
خانه / اخبار / بستن سایت فروش غذا برای اخاذی از صاحب رستوران پر مشتری

بستن سایت فروش غذا برای اخاذی از صاحب رستوران پر مشتری

وکیل ملت: فردی که با مسدود کردن سایت فروش غذای یک رستوران،قصد اخاذی از صاحب رستوران را داشت، در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش وکیل ملت ، سرهنگ سید محمد حسینی پور رئیس پلیس فتا انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: فردی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت سایت رستوران وی توسط فردی ناشناس بسته شده و عرضه خدمات اینترنتی را غیر ممکن کرده و این فرد سودجو طی تماس تلفنی درخواست پرداخت مبلغی به منظور باز کردن سایت شده ،که بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: تیم فنی این پلیس وارد عمل شده و پس از انجام بررسی های تخصصی عامل جرم را شناسایی  و او را برای  اخذ توضیحات بیشتر احضار کردند.

حسینی پور با اشاره به اینکه متهم در ابتدا منکر انجام هر گونه جرمی بود،افزود: این فرد در تحقیقات تخصصی پلیس بیان کرد که مدتی پیش صاحب رستوران به شرکتی که من در آن کار می کنم مراجعه و تقاضای طراحی سایت فروش برای رستورانش کرد که من بعد از تهیه این سایت مشخصات و نام کاربری آن را در محلی یادداشت کردم.  چند روز پیش به صورت اتفاقی وارد سایت شدم و از آنجا که مشتریان زیادی از طریق اینترنتی اقدام به تهیه غذا می کردند و به نظر می امد صاحب رستوران درآمد زیادی دارد وسوسه شدم و با بستن سایت، قصد دریافت مبلغی از وی را داشتم.

رئیس پلیس فتا انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد:متهم پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =