دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / اخبار / دوره آموزشی اصول شام کاری

دوره آموزشی اصول شام کاری

شاید فکر کنید برگزاری شام‌های کاری یک ماجرای مرسوم است که از قواعد مشخص و ثابتی پیروی می‌کند و هیچ ظرافت خاصی ندارد. با این حال نباید فراموش کرد که بسیاری از قراردادهای بزرگ سر میز شام بسته می‌شود و بخش اعظم تصمیمات سرنوشت‌ساز در همین قرارهای غیررسمی شکل می‌گیرد.

 

در همین راستا گروه فیدیلیو با همکاری دبیرخانه مسابقه سخنرانی سخن‌سواران در یکی از رستوران‌های بزرگ تهران و با حضور استاد بیدارمغز، مدرس تشریفات میزبان شماست تا در کنار آموزش اصول تشریفاتی صرف شام کاری، مهارت‌های ارتباطی خود را نیز ارتقا دهید. اگر جلسات مهمی را در رستوران‌ها برگزار می‌کنید، می‌توانید در برنامه اصول شام کاری و تاثیرگذاری بر دیگران در رستوران حضور پیدا کنید و ظرافت‌های این موضوع را یاد بگیرید.
در این برنامه ۴ ساعته با اصول تشریفات و مناسبات صرف غذا آشنا می‌شوید، نکاتی را درباره ایجاد ارتباط عمومی قوی یاد خواهید گرفت، از نحوه صحیح و اصولی میزبانی در رستوران آگاهی پیدا می‌کنید، با یک ست منوی جذاب (پیش غذا، غذای اصلی، دسر) در کنار هم شام میل می‌کنید و همچنین در بخشی از این دوره آموزشی- فرهنگی اقدام به ایراد سخنرانی‌های سر میزی (tablestory)

خواهید کرد. برگزارکنندگان این رویداد به علاقه‌مندان پیشنهاد کرده‌اند پیش از حضور در این برنامه با مطالعه مقالات شام کاری و لباس رسمی با آگاهی از نکات ابتدایی در این برنامه شرکت کنند. با توجه به ساختار این برنامه ظرفیت آن محدود است و هزینه شرکت در این شب‌نشینی که یکشنبه ۱۹ مرداد از ساعت 19:30 الی 23:30 در رستوران پاپاراتزی برگزار می‌شود ۱۰۰ هزار تومان (همراه با پذیرایی شام و دسر) است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =