شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۶
خانه / اخبار / فاضلی: جشنواره ملی تغذیه برتر بیستم دی برگزار می شود

فاضلی: جشنواره ملی تغذیه برتر بیستم دی برگزار می شود

هدف بنیاد فرهنگی اصناف ایران در برگزاری جشنواره تغذیه برتر، ارتقاء سطح کیفی محصولات غذایی برای حفظ سلامت جامعه است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره تغذیه برتر، رئیس اتاق اصناف ایران با بیان این مطلب گفت: ایرانی ها از گذشته یک شیوه خاص در تهیه و طبخ غذای خود داشته اند که اصول سلامت و بهداشت در آن بسیار اهمیت داشته است. ما در این جشنواره به دنبال معرفی و احیاء این الگوی ایرانی هستیم و یک نشان ویژه هم برای آن در نظر گرفته ایم.

علی فاضلی با اشاره به اینکه به واحدهای صنفی واجد شرایط از سوی بنیاد فرهنگی اصناف ایران، نشان ایرانی اعطا می شود، گفت: اصالت در معماری بنا، تامین مواد اولیه سالم، شیوه های طبخ و تولید غذای سالم ، آداب پذیرایی و سرو غذا، ملزومات دکوراسیون داخلی و طراحی لباس کارکنان متناسب با فرهنگ ایرانی … از جمله شاخصه های مورد توجه ما در این بخش هستند.

وی درباره اهمیت نشان ایرانی افزود: این نشان نماد تولید ملی و بومی است و دارندگان آن می توانند نشان را بر روی محصول تولیدی و یا مراکز عرضه خود درج و یا نصب کنند.

رییس اتاق اصناف ایران در مورد نقش اصناف در این برنامه ملی نیز افزود: بی شک بدون مشارکت و حضور موثر اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی مرتبط در کشور، دستیابی به اهداف این جشنواره امکان پذیر نخواهد بود.

نخستین جشنواره تغذیه برتر بیستم دی ماه آینده از سوی بنیاد فرهنگی اتاق اصناف ایران در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام در بخش ارزیابی و یا اموزشی با دبیرخانه جشنواره به شماره تلفن های ۸۸۸۹۳۶۹۰-۸۸۸۹۴۹۱۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

منبع: اتاق اصناف ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =