سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
خانه / اخبار / نمایشگاه صنعت رستوران و شیرینی در قم برپا می‌شود
نمایشگاه صنایع غذایی

نمایشگاه صنعت رستوران و شیرینی در قم برپا می‌شود

سید حسین میرسراجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به برپایی نمایشگاه صنعت رستوران، غذا و شیرینی گفت: این نمایشگاه توسط شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی قم برپا می‌شود.

وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه به مدت چهار روز از تاریخ 22 لغایت 25 دی‌ماه دایر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم در خصوص کیفیت نمایشگاه اعلام کرد: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای  مربوط به صنعت غذا و شیرینی در معرض نمایش گذاشته می‌شود.

میرسراجی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری 6 نمایشگاه از نیمه دوم امسال تاکنون اظهار کرد: برگزاری 9 نمایشگاه دیگر تا پایان سال جاری مورد نظر است.

وی رویکرد شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: رویکرد ما در برگزاری نمایشگاه‌ها، تخصصی شدن نمایشگاه‌ها است.

مدیرعامل شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم در بخش دیگری از سخنان خود ظرفیت قم در بخش‌های مختلف را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای معرفی این ظرفیت‌ها است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

میرسراجی یادآور شد: نمایشگاه‌ها فرصتی مناسبی ایجاد می‌کند تا تولیدکنندگان به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کرده و موقعیت خود را در بازار تثبیت کنند.

وی تأکید کرد: همچنین برگزاری  نمایشگاه زمیمناسب فراهم می‌کند تا فضای رقابتی ایجاد شده و واحدهای تولیدی و تولیدکنندگان مشتریان جدیدی جذب کنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان به بازدید از نمایشگاه صنعت رستوران، غذا و شیرینی می‌توانند از ساعت 16 لغایت 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.