چهارشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه / اخبار / کارخانه قهوه با طعم شیرین نستله در برزیل

کارخانه قهوه با طعم شیرین نستله در برزیل

نستله کارخانه ای برای تولید قهوه باطعم شیرین در مونتس کلارس برزیل تاسیس کرده است.این نخستین کارخانه شرکت نستله برای تولید قهوه باطعم شیرین خارج از اروپاست. قهوه باطعم شیرین می تواند گستره ی متنوعی از نوشیدنی های گرم و سرد را دربرگیرد و تا به حال درآمدی بالغ بر یک بیلیون دلار در بین 75 کشور داشته است.

کارخانه 72میلیون دلاری جدید محصولاتی برای بازارداخلی برزیل تولید خواهد کرد علاوه بر این به کشورهای آرژانتین، پاراگوئه و اروگوئه صادر می کند.این کارخانه بیش از 90شغل مستقیم و بیش از 1000موقعیت شغلی به شکل غیر مستقیم در زنجیره ی عرضه محصول فراهم خواهد کرد.

پائول بولک مدیرعامل نستله : ” این کارخانه تولید قهوه با طعم شیرین سرمایه گذاری بلند مدت استراتژیکی در آمریکای لاتین و به شکل مشخص در برزیل است،کشوری که در آن برای 90سال حضور داشته ایم .جایی که داستان قهوه از آن آغاز شده است.

نستله از اقتصاد منطقه ای بااستفاده از منابع محلی-مانند قهوه،شیر،کاکائو و شکر – برای تولید محصولات جدید حمایت خواهد کرد.این کارخانه هیچ زباله ای به محیط زیست اضافه نخواهد کرد و آخرین تکنولوژی ها در زمینه ی آب و حفظ انرژی را به کار خواهد بست.

منبع: www.ift.org

بخش بین الملل: محجوبه زارعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =