پنج شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه / اخبار / گزارش تصویری تور میتاپس تلاونگ با حضور جمعی از مدیران
صنایع غذایی تلاونگ

گزارش تصویری تور میتاپس تلاونگ با حضور جمعی از مدیران

شرکت تلاونگ در سال ۱۳۵۶ با تأسیس یک مزرعه پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت ۰۰۰ ۱۷۰ قطعه در راه خدمت به پیشرفت صنعت مرغداری گام نهاد و در روند توسعه فعالیت های خود اقدام به تأسیس مزارع مرغ مادر گوشتی ، کارخانه جوجه کشی ، مزارع پرورش مرغ تخمگذار – گوشتی و کارخانجات تولید نهاده های دام و طیور نمود که از جمله تولیدات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 1. مکمل های ویتامینه و معدنی و پرمیکس های درمانی طیور گوشتی ، تخمگذار و مادر
 2. کنسانتره های غذایی طیور گوشتی و تخمگذار
 3. دان ویژه جهت مصرف طیور گوشتی
 4. مکمل های غذایی دام
 5. دی کلسیم فسفات

 

شرکت تلاونگ همواره ارتقاء کیفیت و نوآوری در تولید محصولات را سر لوحه کار خود قرار داده و هم اکنون پس از سه دهه فعالیت در صنعت دام و طیور ، مجموعه متنوعی از محصولات مختلف را با ایجاد ارتباط متقابل با شرکت های معتبر اروپایی ، تولید و عرضه نموده است .

امروزه گروه تولیدی تلاونگ با دارا بودن کارخانجات تولید نهاده های تغذیه ای دام و طیور ، تولیدات متنوع ، تعداد کثیر کارکنان و متخصصین ، گستردگی مزارع و پراکندگی واحدهای پرورشی به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی کشور شناخته می شود .

شرکت تلاونگ ، تنها عضو ایرانی کمیسیون بین المللی تخم مرغ ( IEC ) ، در سال ۲۰۰۲ میلادی در میان ۳۰۰ شرکت ، برنده جایزه تخم مرغ کریستال بعنوان واحد نمونه تولید تخم مرغ در جهان گردید . ضمناً این واحد در سال ۱۳۸۰ موفق به دریافت لوح نوآور نمونه صنعت طیور کشور از سوی جهاد کشاورزی و در همان سال به عنوان واحد تولیدی – صنعتی نمونه کشور از سوی وزارت صنایع برگزیده و در اولین جشنواره بین المللی صنعت خوراک دام ، طیور و آبزیان در سال ۱۳۸۶ نیز موفق به دریافت لوح و تندیس شد . از دیگر افتخارات این شرکت در راستای سیاست کارآفرینی ، می توان به آغاز تولید تخم مرغ مایع پاستوریزه و تخم مرغ غنی شده با ویتامین E و سلنیوم آلی اشاره نمود که منجربه کسب جایزه سیب طلایی از جشنواره صنایع غذایی در سال ۱۳۸۵ شد .

 

 

 • گروه علمی و پژوهشی تلاونگ

 

شرکت تلاونگ متعاقب تولید محصولات متنوع ، جهت ارائه خدمات لازم به مصرف کنندگان و تبادل اطلاعات فنی با سایر کارشناسان و همچنین توسعه علم و دانش در صنعت دام و طیور کشور اقدام به تأسیس گروه علمی پژوهشی نمود. این گروه گروه شامل دامپزشکان ، کارشناسان دامپروری و متخصصین آزمایشگاه می باشد که تحت نظر مدیریت علمی و فنی تلاونگ فعالیت می نمایند .

 

 

 • از جمله فعالیتهای این گروه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

 1. ارائه خدمات در خصوص نهاده های تغذیه ای تلاونگ به پرورش دهندگان از قبیل جیره نویسی رایگان ، حضور فیزیکی در محل و توصیه های علمی – کاربردی در زمینه های مدیریت پرورش ، تغذیه و بیماری های دام و طیور .
 2. آشنا نمودن کارشناسان ، مرغداران و دامداران سراسر کشور با آخرین یافته های علمی از طریق برگزاری سمینارهای منطقه ای .
 3. نظارت و کنترل کیفی محصولات تولیدی با انجام آزمایشات لازم در آزمایشگاه مجهز شرکت تلاونگ .
 4. فعالیت واحد تحقیق و توسعه با بهره گیری از یافته های علمی جدید در جهت نوآوری و همگام شدن با پیشرفت های روز دنیا در زمینه تغذیه دام و طیور .
 5. ارتباط علمی با نشریات تخصصی صنعت دام و طیور از طریق ارائه مقالات تخصصی .
 6. حضور مستمر در نمایشگاه ها و سمینار های تخصصی داخل و خارج از کشور .
 7. همکاریهای متقابل با دانشگاهها و مراکز علمی معتبر .
 8. مدیریت علمی سایت اطلاع رسانی مرغداری تلاونگ و آشنا نمودن کاربران اینترنتی با جدیدترین اطلاعات روز دنیا از طریق ارائه مقلات علمی در این سایت – www.infopoultry.net

از دیگرخدمات ارزشمند شرکت تلاونگ می توان به انجام آزمایشات لازم بصورت رایگان بروی سایراقلام تشکیل دهنده دان( ذرت وکنجاله سویا) با توجه به اهمیت کیفی این مواد در کسب نتایج مطلوب ، جهت مرغداران متقاضی اشاره نمود.

متخصصین گروه علمی و پژوهشی شرکت تلاونگ همواره آماده ارائه راهنمایی ها و اطلاعات لازم در خصوص محصولات تولیدی خود به مرغداران ودامداران محترم سراسر کشورمی باشند .

عکس ها از: محمد علی محراب بیگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پانزده =