جمعه , ۱ شهریور ۱۳۹۸
خانه / مقالات علمی / کنفرانس‌ها / کنفرانس محصولات ارگانیک و غذای سالم فروردین ماه ۹۵ برگزار می شود
غذای سالم

کنفرانس محصولات ارگانیک و غذای سالم فروردین ماه ۹۵ برگزار می شود

کنفرانس محصولات ارگانیک و غذای سالم ۲۶ فروردین ماه سال ۹۵ در مشهد برگزار می شود.

به گزارش فود کلینیک و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، پیرو مذاکره معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی اعضای سازمان با برخورداری از ۱۰ درصد تخفیف می توانند در این کنفرانس شرکت نمایند.
بدون تردید برخورداری از غذای سالم و ارگانیک و حلال تاثیر بسزایی در ساختن جامعه سالم به دست انسان سالم دارد، همانطور که مستحضرید ارگانیک مضمونی است که درباره نحوه تولیدصنایع غذایی و فرآوری و پرورش محصولات کشاورزی و دامی تا قبل از رسیدن بدست مصرف کننده ، بحث میکند.یافته های جدید دانشمندان در واقع تأییدی بر این باور قدیمی است که هر چیزی طبیعی اش بهتر است. به طور کلی ،غذای ارگانیک یا طبیعی ، به غذایی گفته می شود که بدون دخالت یا بدون مصرف آفت کش ها ،کود های شیمیایی و ترکیبات اصلاح  شده  ژنتیکی تولید شده باشد .
به  همین  منظور در  نظر است “کنـفرانس محصـول ارگانیـک و غـذای سـالم ” با هدف شناخت الگو های موفق در فرآوری و تولید غذای سالم و ارگانیک با حضور تعداد کثیری از اساتید برجسته و تولید کنندگان ،  کشاورزان و دامپروران برتر کشور در بهمن ماه سال جاری در شهر مقدس مشهد برگزار گردد . لذا از جنابعالی دعوت می شود در کنفرانس فوق حضور به هم رساند .

این کنفرانس با محورهای آشنایی با فرآوری و تولید غذای سالم و ارگانیک، صادرات محصولات ارگانیک، آشنایی و اصول کشاورزی ارگانیک، آشنایی با اصول و پرورش دام ارگانیک، بررسی نقش محصولات ارگانیک در توسعه اقتصادی و صادرات غیر نفتی کشور و مزیت  مصرف غذای سالم و ارگانیک برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به همکاری این دبیرخانه  با گروه هتل های هما در مشهد به تمامی شرکت کنندگان در صورت اعلام نیاز به مدت ۲ شب و ۳ روز در هتل هما ۲ به صورت رایگان اقامت اعطاء می گردد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۵۲۰۱۰۰۲۱ و ۰۹۱۲۰۹۷۲۳۰۲ تماس یا به وب سایت hfc94.ir مراجعه نمایند.