شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
خانه / اخبار ویژه / انتقاد شدید دونالد ترامپ از کوپن های غذایی
انتقاد شدید دونالد ترامپ از کوپن های غذایی

انتقاد شدید دونالد ترامپ از کوپن های غذایی

به گزارش واحد بین الملل فود کلینیک؛ دونالد ترامپ کاندیدای جمهوری خواه و رئیس جمهور آینده ایالات متحده آمریکا در طی کمپین خود در نوامبر ۲۰۱۵، به انتقاد در ارتباط با کوپن های غذایی پرداخته و عنوان داشته که ۴۳ میلیون نفر در آمریکا در حال حاضر کوپن غذایی دریافت می کنند همچنین او معتقد است که این تعداد به ۵۰ میلیون نفر در سال ۲۰۱۶ خواهد رسید.
در واقع در سپتامبر ۲۰۱۵، ۴۵ میلیون نفر از مردم امریکا کوپن غذا دریافت می نمودند که این تعداد بیشتر از میزان تخمین دونالد ترامپ بوده است. با این حال تعداد کسانی که از کوپن های غذایی سود می برند در واقع در حال کاهش می باشد. متخصصین پیش بینی می کنند که این تعداد در سال ۲۰۱۶ با کاهش بیشتری روبه رو خواهد شد. الزامات مورد نیاز برای دریافت کوپن های غذایی در حال تغییر است. بسیاری از افراد بی کار و بدون فرزند در حال از دست دادن کوپن های غذایی خود هستند زیرا اقدامات سختگیرانه تری در سال ۲۰۱۶ اعمال شده است.
با این حال دونالد ترامپ به صورت واضح نظر خود درباره کوپن های غذایی و همچنین ایجاد تغییرات در شرایط دریافت کوپن را اعلام ننموده و بسیاری از حامیان او که از کوپن های غذایی نفع می برند خواهان نظر صریح او در این مورد هستند.
منبع:

Donald Trump Slams Food Stamps…Here’s What He Had To Say..

واحد بین الملل: مهدی محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =