پنج شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه / اخبار ویژه / جدیدترین راهنمای تحقیقات تغذیه ای توسط USDA
USDA

جدیدترین راهنمای تحقیقات تغذیه ای توسط USDA

به گزارش واحد بین‌الملل فودکلینیک؛ بخش تحقیقات تغذیه ای دپارتمان کشاورزی ایالات متحده اولین نقشه راه تحقیقات تغذیه را برای راهنمایی تحقیقات تغذیه ای فدرال طراحی نمود. این راهنما که برای سال های 2016 تا 2021 منتشر شده، بیشتر محققین را به افزایش تمرکز روی مطالعاتی که منجر به ارتقای سلامتی یا جلوگیری از بیماری می گردد، تشویق می کند. این نقشه راه محصول یک سال مشارکت واحدهای مختلف می باشد که عبارتند از دپارتمان بهداشت و سلامت عمومی، دپارتمان دفاعی USDA، دپارتمان بازرگانی، کمیسیون تجارت فدرال، سازمان ملی هوانوردی و فضا، آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده، سازمان حفاظت از محیط زیست، اداره بهداشت و دفتر علم و تکنولوژی کاخ سفید.

به گزارش واحد بین‌الملل فودکلینیک؛ خانم کاترین ووتکی یکی از روسای بخش تحقیقات تغذیه ای دپارتمان کشاورزی ایالات متحده عنوان می دارد که نیازهای تغذیه ای افراد با توجه به عواملی مانند سن فرد، وضعیت سلامتی و میزان فعالیت فیزیکی متفاوت می باشد. بنابراین هر کس باید قادر باشد غذایی را انتخاب کند که مناسب وضعیتش باشد. اولویت های اشاره شده در این نقشه راه، به محققین کمک می کند تا خلاء های علمی و فرصت های مطالعاتی ای که مصرف کننده را قادر می سازد تا انتخاب های سالم تری داشته باشد، بهتر شناسایی کنند. با ترسیم اولویت ها برای آینده، بخش تحقیقات تغذیه ای دپارتمان کشاورزی ایالات متحده قصد دارد تا همکاری بیشتر و موثرتری را بین آژانس های خود، دولت، دانشگاه و همچنین بخش خصوصی ایجاد نماید. این نقشه راه سه سوال اساسی را شامل می شود که طیف وسیعی از تحقیقات را در بر می گیرد:

  • چطور می توان الگوهای غذایی را بهتر درک و تعریف نمود تا به بهبود و ایجاد یک سلامت پایدار منجر گردد؟
  • چطور می توان به مردم کمک نمود تا الگوهای غذایی سالمی را انتخاب نمایند؟
  • چطور می توان روش ها و سیستم هایی نوین را برای تسریع در تحقیقات تغذیه ای انسانی توسعه داد؟

به گزارش واحد بین الملل فودکلینیک؛ این نقشه راه تاکید زیادی نیز بر تحقیقات مرتبط با بیماری های مزمن ناشی از تغذیه علی الخصوص در گروه های در معرض خطر مانند زنان باردار، کودکان و افراد سالخورده دارد. علاوه بر این، توجه خاصی نیز به درک نقش تغذیه در آمادگی و عملکرد نظامی بهینه در این نقشه راه شده است.

واحد بین‌الملل: مهدی محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 9 =