جمعه , ۲۹ دی ۱۳۹۶
خانه / اخبار ویژه / سرمایه گذاری شرکت Symrise در ایران
Symrise

سرمایه گذاری شرکت Symrise در ایران

به گزارش واحد بین‌الملل فودکلینیک و به نقل از IFT؛ شرکت Symrise یک شرکت آلمانی می باشد که یکی از اصلی ترین تولید کنندگان در زمینه عطر و طعم محسوب می گردد. همچنین فعالیت این شرکت شامل تولید مواد آرایشی و مواد خام غذایی نیز می شود.

این شرکت دارای چند بخش می باشد که عبارتند از بخش تولید عطر، مواد آرایشی، مواد غذایی، مواد دارویی و مکمل های تغذیه ای. فروش این شرکت در سال 2011 به میزان یک و نیم میلیارد یورو بوده که آن را در بین 4 شرکت بزرگ در زمینه بازار جهانی عطر و طعم قرار داده است. در سال 2015، نیز فروش این شرکت به میزان 2.6 میلیارد یورو بوده است. مرکز اصلی این کمپانی در آلمان واقع شده اما 40 نماینده در کشورهای مختلف در اروپا، آسیا، ایالات متحده و آمریکای لاتین دارد.

به گزارش واحد بین‌الملل فودکلینیک و به نقل از IFT؛ شرکت Symrise با ثبت شرکت Symrise Parsian در تهران، قصد دارد تا حضور خود را در خاورمیانه تقویت کند. این کمپانی قصد دارد تا دفترهای فروش، آزمایشگاه ها و کارخانه هایی را در ایران تاسیس کند تا بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس را در دست بگیرد. به این ترتیب، این شرکت قادر خواهد بود تا به صورت بهتر و با سرعت بیشتری نیازهای مصرف کنندگان در این منطقه جغرافیایی مهم را بر طرف کند.

به گفته ی سید محمد فایقی که مسئولیت دفتر این شرکت در ایران را عهده دار می باشد، بازار خوبی برای محصولات غذایی و آرایشی با کیفیت و در حد استانداردهای جهانی وجود دارد. ایشان عنوان داشته اند که بازار بالقوه موجود در این منطقه برای محصولات این شرکت، می تواند بیشتر از 100 میلیون یورو باشد.

واحد بین الملل: مهدی محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =