دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
خانه / اخبار / USDA در تدارک خرید ۴۷۰ میلیون دلار مازاد مواد غذایی برای اهدا

USDA در تدارک خرید ۴۷۰ میلیون دلار مازاد مواد غذایی برای اهدا

به گزارش فود کلینیک :

وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA( 470 میلیون دلار گوشت ، لبنیات ، محصولات و غذاهای دریایی را از کشاورزان آمریکایی خریداری می کند و آن را در تابستان امسال به بانک های غذایی اهدا می کند.

با ادامه بیماری همه گیر کروناویروس ، میلیون ها آمریکایی ناامنی غذایی را تجربه می کنند ، در حالی که کشاورزان با مازاد محصول به دلیل بسته بودن رستوران ها و سایر نهادهای خدمات غذاییمواجه هستند، برای کمک به رفع هر دو نگرانی ، وزارت فدرال روز دوشنبه اعلام کرد که تقریباً نیم میلیون دلار برای خرید ۳۲ مواد غذایی در ماه های آینده هزینه خواهد کرد.
صنعت غذا در ایالات متحده به دلیل کاهش تقاضا ، موجودی بالایی را تجربه می کند ، زیرا موسسات خدمات مواد غذایی ، رستوران ها و مدارس بسته شده اند و به طور معمول قیمت های دریافت کننده آنها کاهش می یابد. ” “در همین حال ، بانک های مواد غذایی ،و سایر سازمان های حامی جوامع در سراسر کشور افزایش تقاضا را تجربه کرده اند.”

سرویس بازاریابی کشاورزی (AMS) برای خرید ۴۷۰ میلیون دلاری در ماه ژوئن با صدور وکالت به طور آزمایشی خرید و تحویل غذابه جوامع نیازمند در ماه ژوئیه را آغاز می کند –

USDA قصد دارد ۵ میلیون دلار مارچوبه ، ۳۰ میلیون دلار گربه ماهی ، ۳۰ میلیون دلار مرغ ، ۱۲۰ میلیون دلار لبنیات ، ۲۰ میلیون دلار ماهی آتلانتیک مانند Haddock ، Pollock و Redfish ، ۲۵ میلیون دلار آب پرتقال ، ۵ میلیون دلار گلابی خریداری کند. ، ۲۰ میلیون دلار آلاسکا پولاک ، ۳۰ میلیون دلار گوشت خوک ، ۵۰ میلیون دلار سیب زمینی ، ۵ میلیون دلار آلو ۱۵ میلیون دلار کشمش ، ۳۵ میلیون دلار توت فرنگی ، ۱۰ میلیون دلار سیب زمینی شیرین ، ۲۰ میلیون دلار گیلاس ترش و ۵۰ میلیون دلار محصولات بوقلمون. این معامله امیدوار است به دلیل شیوع COVID-19 شرایط بی ثبات بازار را جبران کند و غذا را برای کسانی که به آن نیاز دارند سر سفره خود نگه دارد.

سونی پرودو ، وزیر کشاورزی گفت: “پرزیدنت ترامپ USDA را به حمایت از کشاورزان ما که تحت تأثیر این اورژانس ملی قرار دارند ، حمایت می کند. اخبار. “کشاورزان و دامداران آمریکا زنجیره تأمین محصولات جابجا شده ناشی از Coronavirus را تجربه کرده اند. USDA در موقعیتی بی نظیر برای خرید این غذاها و تحویل آن به آمریکایی های گرسنه که بیشتر به آنها احتیاج دارند ، می باشد. ”

USDA فراتر از خریدهای گفته شده در بالا قصد دارد از سایر منابع مالی موجود برای خرید ۴٫۸۹ میلیارد دلار ارزش “۱۰۰ درصدی محصولات کشاورزی آمریکایی و تولید شده” تا پایان سال مالی دیگر ، برای کمک به حمایت بیشتر از کشاورزی آمریکا و خانواده های نیازمند استفاده کند.
.
By Janine Puhak, Fox NewsMay 6, 2020 | 4:42pm

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *