20 درصد جمعیت ایالات های آمریکا، چاق هستند!

20 درصد جمعیت ایالات های آمریکا، چاق هستند!

به گزارش واحد بین الملل فود کلینیک؛ مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده آمریکا (CDC)، نقشه مربوط به شیوع چاقی بزرگسالان را در آمریکا منتشر نموده که نرخ چاقی را در سرتاسر این کشور بررسی می کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، یک پنجم آمریکایی ها و حداقل 20 درصد از کل جمعیت 50 ایالت آمریکا، به همراه گوام و پورتوریکو، چاق هستند. علاوه بر این، 35 درصد جمعیت ایالت های آلاباما، لوئیزیانا، می سی سی پی و ویرجینیای غربی چاق هستند.
جنوب آمریکا دارای بیشترین شیوع چاقی یعنی 31.2 درصد را دارا می باشد. 25.2 درصد افراد در غرب آمریکا، 26.4 درصد در شمال غربی  و 30.7 درصد جمعیت غرب میانه آمریکا نیز چاق می باشد. ایالت کلرادوی آمریکا دارای کمترین میزان شیوع چاقی یعنی 20.2 درصد می باشد. علاوه بر این ایالت، تنها 5 ایالت دیگر از آمریکا هستند که شیوع چاقی در آن ها کمتر از 25 درصد می باشد که این ایالت ها عبارتند از کالیفرنیا، هاوائی، ماساچوست، مونتانا، یوتا و همچنین واشنگتن دی سی.
بیشترین میزان چاقی در افراد با ریشه غیر اسپانیولی مشاهده گردید. میزان w در آمریکایی های آفریقایی تبار 38.1 درصد، در افراد با ریشه اسپانیولی 31.9 درصد و در جمعیت سفید پوست غیر اسپانیولی نیز 27.6 درصد بوده است.
منبع:
http://www.ift.org

واحد بین الملل: مهدی محمدیان

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *