آشنایی با پفک فراسودمند با ترکیب غلات سبوس دار + تجربه مصرف کننده

 

فود کلینیک/ گروه تازه های صنعت:به تازگی پفک فراسودمند با ترکیب غلات سبوس دار و طعم بسیار نزدیک به پفکهای موجود، مورد استقبال مصرف کنندگان و بخصوص علاقمندان غذاهای سالم و ارگانیک قرار گرفته است.

به گزارش فود کلینیک در ترکیب این محصول که طعم و بافتی نزدیک به پفک نمکی های بازار دارد، علاوه بر وجود نسبت مناسبی از حبوبات و غلات سبوس دار، از رنگهای طبیعی با منشا گیاهی به جای رنگهای مصنوعی استفده شده است.

استفاده از طعم دهنده های گیاهی و روغن های با ترانس پایین و عدم بکارگیری مواد نگهدارنده از دیگر مشخصات این محصول است که می تواند جایگزین مناسبی برای پفک معمولی بخصوص در کودکان و همچنین افراد با رژیم غذایی گیاهی باشد.

تجربه مصرف کننده

بنا بر این گزارش، 81 درصد از مصرف کننده ها، این محصول را به کاربران دیجی کالا پیشنهاد داده اند و از تجربه ظعم و کیفیت آن راضی هستند.

کاربری تجربه خود را اینچنین به اشتراک گذاشته است: “من چون با چربی و شوری پفک مشکل داشتم خیلی از اینا خوشم اومد. طعم های مختلف و جالبی هم داره” . در عین حال برخی دیگر از مصرف کنندگان طعم آن را خیلی شبیه پفک نمی دانند و فقط به دلیل سالم بودن از آن استفاده می کنند.

 

اشتراک گذاری در:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
دسته‌بندی‌ها