کاله مکمل پروتئینی ورزشی خود را روانه بازار کرد

فود کلینیک/ گروه تازه های صنعت: شرکت کاله چندی است که مکمل پروتئینی whey را با دو طعم کاکائویی و وانیلی روانه بازار کرده است.

 

به گزارش فود کلینیک به نقل از وبسایت شرکت کاله، این مکمل ورزشی حاوی ۷۴ درصد پروتئین کنسانتره وی و ۹ درصد کربوهیدرات است. پروتئین وی برای رشد عضلات و افزایش توده عضلانی بسیار موثر است.

بنا بر این گزارش پودر پروتئین وی کاله پرو برای افرادی که در دوره‌های کات و یا عضله سازی قرار دارند مناسب است. این مکمل ورزشی به ورزشکاران کمک می‌کند تا بدون افزایش وزن، عضلات خود را تقویت کنند.

همچنین پودر پروتئین وی کاله پرو فاقد لاکتوز است و برای ورزشکارانی که به شیر حساسیت دارند نیز قابل مصرف است.

با توجه به وجود نمونه های تاریخ گذشته و بعضا تقلبی و مضر در بازار مکملهای ورزشی به نظر می رسد تولید این محصول میتواند با استقبال مناسبی از سوی ورزشکاران مواجه شود.

نظر مصرف کننده ها

خریداران این محصول در دیجی کالا با ثبت 399 دیدگاه، چهار ستاره از پنج ستاره ممکن را به ثبت رسانده اند و اکثر نظرات مبتنی بر رضایت از طعم و اصلی بودن برند این محصول است.

پروتئین whey چگونه تهیه می شود؟
 پروتئین وی (whey) نوعی فراورده پودری حاصل از شیر گاو است. برای تولید این مکمل ورزشی ابتدا شیر به مدت کمی حرارت می‌‍‌بیند که پس از این فرایند شیر حاوی 20 درصد پروتئین وی (آب پنیر) و 80 درصد پروتئین کازئین است. در مرحله بعد با اضافه شدن آنزیم کیموزین، شیر منجمد شده و به این ترتیب پروتئین وی و کازئین از هم جدا می‌شوند. انواع مختلف پودرهای پروتئینی وی در فرآیند تولید، خواص و همچنین در مواد تشکیل‌دهنده با یکدیگر تفاوت دارند. پروتئین وی کنسانتره  یکی از محبوب‌ترین پودرهای پروتئینی بین ورزشکاران است که نود درصد آن پروتئین خالص است و با اینکه فرآوری شده است همچنان میزان قابل‌توجهی چربی و کلسترول دارد. مکمل پروتئین وی کنسانتره با طعم وانیلی کاله‌ پرو، برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط برند کاله‌پرو و با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است تا نیاز ورزشکاران حرفه‌ای و آماتور به پروتئین را تامین کند.

مهم‌ترین رکن در رژیم بدنسازی دریافت پروتئین به میزان کافی است، زیرا پروتئین موجب ترمیم و رشد بافت‌های عضلانی می‌شود. انواع پروتئین در مواد غذایی مانند گوشت گاو، مرغ، تخم‌مرغ، شیر، پنیر و… موجود است، اما زمان زیادی طول می‌کشد تا مواد غذایی به پروتئین مورد نیاز عضلات تبدیل شوند. اما بر خلاف مواد غذایی، مکمل‌های پروتئینی به سرعت جذب بدن می‌شوند. مصرف مکمل‌های ورزشی از آنجایی اهمیت زیادی دارد که بدن جهت ترمیم عضلات بعد از هر جلسه بدنسازی نیاز به دریافت سریع پروتئین دارد. مکمل پروتئین وی کنسانتره با طعم شکلات کاله پرو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین و بهبود عملکرد ورزشی و همچنین با اهداف تامین نیازهای بالینی تولید شده است.

اشتراک گذاری در:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
دسته‌بندی‌ها