پنیر بازی در قلب تهران به جای دامنه آلپ!

فود کلینیک/ سرویس کسب و کار

اینجا دامنه آلپ نیست؛ یک جایی در قلب تهران؛ برجهای آ اس پ؛ انباری از پنیر با نام انبار پنیر میعادگاه آنهایی است که ذائقه شان را برای درک و لذت طعم پنیرهای خاص تربیت کرده اند.

پنیرهایی با رگه ها و سوراخهای ریز و درشت در رنگها و طرحهایی عجیب! به سبک پنیرسازان فرانسوی که پنیرها را تاریخ می زنند و در قفسه ها با دقت خاصی انبار می کنند.

 

 

محصولی با 15هزار گونه

شاید به جرات بتوان گفت که پنیر متنوع ترین فراورده لبنی و حتی حیوانی است که با تنوع 15 هزار نوع، در جهان عاشقان زیادی دارد و چه بسا افراد بی شماری در دنیا و بخصوص کشورهای غرب و شمال اروپا که حتی یک وعده غذا را نیز بدون پنیر نمی گذرانند.

از هلند و سوییس گرفته تا فرانسه و شهر پاریس که میعادگاه عاشقان پنیر است و برخی تولید کنندگان، جند سال به پای تولید یک پنیر منحصر به فرد می نشینند.

فروشگاه انبارپنیر را میتوان مکانی جذاب برای افرادی دانست که عاشق ماجراجویی و امتحان کردن خوراکی های هیجان انگیز و بخصوص پنیرهای کمیاب و نادر هستند. این فروشگاه تابستان 1401 با هدف تمرکز روی محصولات خاص برند کالین و همچنین عرضه مستقیم این محصولات با کیفیت و خدمات حرفه‌ای‌تر تاسیس شد. به عبارت دیگر فروشگاه انبارپنیر لاین پریمیوم برند تجاری کالین است.

 

 

 

چه پنیری برای چه هدفی؟

با نگاهی اجمالی به قفسه های فروشگاه، اقسام پنیر اِمِنتالِر، پارمزان، گودا و چدار را می بینیم که هر یک طعم، ظاهر و بافت مخصوص به خود را دارند؛ از طعم ملایم اسطوخودوس و رایحه ریحان تازه گرفته، تا تندی هات چیلی و ترکیب پنیر با ذغال اکتیو؛ به عنوان مثال می توانید پنیر شور و لذیذ امنتالر را در ترکیب با فندق و گردو هم تهیه کنید. و یا با غذاهایی با پایه نخم مرغ به کار برد؛ مثل املت و نیمرو یا فریتاتا که یک میان‌وعده/صبحانه‌ی ایتالیایی است. می‌شه باهاش نان سیر و انواع و اقسام پیتزا، پاستا، لازانیا و …

نکته خاص در اینجا امکان بهره گیری از نظر کارشناسانی است که برای همین منظور به شما مشاوره می دهند؛ بخصوص کسانی که برای دورهمی ها و میهمانی ها به دنبال صید ایده های ناب غذایی و آشپزی هستند میتوانند از طعم های نوآورانه و سبک خاص پیشنهادی کارشناسان، بهترین انتخاب ها را داشته باشند.

 

 

ابزار پنیربازی

از نکته های جالب این مکان ارایه ابزارهایی تخصصی و خاص در آشپزخانه است؛ ابزارهایی مثل چاقوهای مخصوص برش زدن پنیر و تخته‌‌سروهایی متناسب با محصولی که میخواهید سرو کنید. حتی روی طاقچه‌های فروشگاه نیز با کتابهای رنگارنگ آشپزی تزیین شده که میتوان دستورالعمل تهیه انواع غذاهای پنیرمحور را از آنها الهام گرفت.

 

 

اشتراک گذاری در:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
دسته‌بندی‌ها