پنج فروشگاه آنلاین برتر خرید و مقایسه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

فود کلینیک/ سرویس کسب و کار

امروزه با توسعه شبکه های اجتماعی و خریدهای آنلاین، بهترین راه برای خرید و بخصوص آگاهی از مشخصات و کارایی یک محصول و همچنین ارزان ترین و با کیفیت ترین خرید،  استفاده از وبسایت های بزرگ خرید اینترنتی نظیر دیجی کالا، ایمالز،ترب و … است؛ اما برای خرید محصولات تخصصی تر نظیر تجهیزات آشپزخانه که برای هر کاربری تعریف و مشخصات مختص خود را دارد، مراجعه به فروشگاههای آنلاین این حوزه بهترین انتخاب است.

عدم وجود مراکز فروش فعال ، عدم قیمت گذاری مناسب و کیفیت مطلوب برای مشتریان و مشکلات ارسال محصولات از دیگر دلایل وجودی این فروشگاههای آنلاین است.

با فود کلینیک همراه باشید تا به معرفی و بررسی پنج فروشگاه آنلاین در حوزه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بپردازیم:

 

 

5. آی فودز؛ جزییات مهم است

https://ifoods.ir

وبسایت پنجم این فهرست، فروشگاه آنلاین آی فودز است که به لحاظ کسب اطلاعات و جزییات تخصصی برای کاربر بسیار مفید و در میان همتایان خود کم نظیر است؛ اما در کنار این نکته مثبت، عدم وجود کالا در چندین دسته بندی و همچنین عدم درج قیمت محصول به دلیل نوسان قیمت و …  از جمله نکاتی است که می تواند تاثیر منفی در تجربه کاربری موفق داشته باشد.

 

 

4.آشپزخانه تهران؛ تمرکز بر تجهیزات آماده سازی

tehrankitchen.com

 

چهارمین فروشگاه در این فهرست، آشپزخانه تهران است که با نگاهی گذرا در این وبسایت در می یابیم که بیشترین تمرکز آن در خصوص ارایه تجهیزات آماده سازی و سرو در رستوران است و اگر به دنبال دستگاههای حرفه ای رستوران، فست فود و کافی شاپ هستید، احتمالا این فروشگاه تامین کننده نیاز شما به طور کامل نخواهد بود. با این اوصاف دارا بودن پکیج نسبتا کاملی از انواع باربیکیو، کانتر، تجهیزات پخت و انبارداری می تواند نیاز کاربران را تا حد زیادی مرتفع نماید.

 

 

3.آشپز آلات؛ دستگاه فروشی تمام عیار

www.ashpazalat.com

اگر صرفا در یکی از صنوف غذایی به دنبال دستگاههای تخصصی و خاص می گردید احتمالا باید به سومین گزینه این فهرست مراجعه نمایید؛ آشپزآلات یک فروشگاه آنلاین با تمرکز بر دستگاههای تخصصی در سه حوزه رستوران، کافی شاپ و فست فود است که قیمت گذاری به روز به همراه توضیح و بررسی کامل یک محصول و برند از ویژگیهای مثبت آن تلقی می شود.

 

 

2.دیجی صنعت؛ نسخه دیجی کالایی صنعت رستوران

dgsanaat.ir

با مراجعه به وبسایت این فروشگاه آنلاین با شمایلی نظیر دیجی کالا مواجه می شوید که می توانید در هر یک از حوزه های رستوران، فست فود، قنادی و نانوایی و کافی شاپ، تجهیزات متناسب با نیاز خود را از برندهای مختلف انتخاب کرده و قیمت و کیفیت آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

 

1. کیتی لاین؛ یک حرفه ای تمام عیار

kitline.com

و سرانجام فروشگاه کیتی لاین که یک هایپر فروشگاه مجازی در حوزه صنعت رستوران و فست فود است و کلیه نیازهای مستقیم و غیر مستقیم انواع صنوف کسب و کار غذا را پوشش می دهد. قیمت ها در این وبسایت کاملا بروز بوده و تنوع محصول، امکان بررسی و مقایسه و دسته بندی بسیار تخصصی و با رعایت جزییات از جمله ویژگیهای منحصر به فرد این وبسایت است؛ هر چند ممکن است به نسبت تمرکز و تنوع دستگاهها در این وبسایت زیاد نباشد اما با جمع بندی تمام موارد می توان گفت کیتی لاین می تواند در زمینه مشاوره و خرید در صنف غذا یک انتخاب عالی باشد.

 

 

 

اشتراک گذاری در:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
دسته‌بندی‌ها