فدراسیون روسیه و برنامه های بلند پروازنه آن برای افزایش تولید غلات

افزایش واردات دانه سویا چین از آمریکا

چین می گوید واردات سویا به دنبال آتش بس تجاری افزایش یافته و پیمان فاز یک را به اجرا می گذارد
۲۰ مارس ۲۰۲۰

رویترز در ۳ مارس ۲۰۲۰ گزارش داد که واردات سویا به چین در ۲ ماه اول سال ۲۰۲۰ ۱۴٫۲ درصد نسبت به سال قبل از آن افزایش یافته است.

چین پس از آتش بس تجاری ، واردات سویا را افزایش می دهد و پیمان فاز یک را اجرا می کند

براساس داده های اداره کل گمرک ، چین ۱۳٫۵۱ میلیون تن در ژانویه و فوریه خریداری کرده است که از ۱۱٫۸۳M تن در مدت مشابه دو ماه گذشته است.

براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی ، در تاریخ ۱۰ مارس ، چین ۸۰٫۹۲۴ مورد تایید شده از COVID-19 و ۳،۱۴۰ فوت را گزارش کرده است.
شایان ذکر است که شیوع کرونا ویروس بر فعالیت کارخانجات روغنکشی اثر گذاشته است.

رویترز گفت ، به طور معمول ، واردات سویا از ایالات متحده آمریکا در سه ماهه چهارم و ماه های ابتدایی سال جاری بر بازار چین حاکم بود.

در همین زمان ، world grain گزارش داد که وزیر کشاورزی ایالات متحده ، سونی پرودو ، اظهار داشت که چین همچنان به پیشرفت در اجرای تعهدات خود تحت توافقنامه تجارت فاز یک ایالات متحده و چین ادامه داده است که درتاریخ ۱۵ ژانویه امضا شده بود .

به گزارش پرودو ، چین چندین عمل دیگر برای تحقق تعهدات خود انجام داده بود.

این موارد شامل امضای پروتکل اجازه واردات شهد کالیفرنیا و لغو مشروط بر ممنوعیت واردات گوشت گاو و محصولات گوشت گاو از حیوانات بالای ۳۰ ماه است. چین همچنین تسهیلات مصوب لبنیات ، شیرخوارها ، غذاهای دریایی ، روغن ماهی و صادرات وعده های غذایی ماهی را تصویب کرده بود.

منبع: https://www.ofimagazine.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *