چگونگی تسریع فعالیت FSMA و تامین برای تولید کنندگان مواد غذایی کوچک

چگونگی تسریع فعالیت FSMA و تامین برای تولید کنندگان مواد غذایی کوچک

نه سال پیش بود که قانون نوسازی ایمنی مواد غذایی (FSMA) به مرحله اجرا درآمد. چندین سال طول کشید تا وزن ، ماده و تأثیر قانون جدید شناخته شده یا تعیین شود. اجرای آن ، تعریف اصطلاحات ، و اجرای آن تأثیرات واقعی را تا سال ۲۰۱۶ به تعویق انداخته است. اکنون می دانیم.

تولید کنندگان مواد غذایی کوچک و بزرگ باید از FSMA پیروی کنند. بدیهی است ، این کار برای تولید کنندگان با ۱۰۰ میلیون دلار یا بیشتر از فروش و صدها نفر (اگر نه هزاران نفر) از کارکنان یک چالش غیر قابل عبور است. با این حال ، بیش از ۹۰ درصد از شرکت های مواد غذایی مستقر در ایالات متحده درآمد سالانه ۲ تا ۲۰ میلیون دلار درآمد دارند و کمتر از ۵۰ کارمند دارند.

دیدار با الزامات تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی (HACCP) به اندازه دیدار با FSMA تقریباً چالش برانگیز نبود ، زیرا الزامات HACCP بخشی از نیاز به روند مستند QA / QC بود. شرکت های بزرگ مواد غذایی هم منابع مالی و هم پرسنل خود را برای مدیریت پیچیدگی های FSMA دارند. شرکت های کوچکتر چنین کاری را انجام نمی دهند و غالباً دریافتند که دستیابی توسط یک شرکت بزرگتر گزینه ای جذاب تر از مواجهه با خطرات عدم انطباق است.

تأثیر بر تولیدکنندگان مواد غذایی کوچک

بر اساس اطلاعات بانک جهانی معاملات GlobalData ، کل معاملات صنایع غذایی برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به ارزش ۱۰٫۲۸ میلیارد دلار بوده است. این ارزش در مقایسه با سه ماهه قبلی ۱۳۹٫۶ درصد افزایش نشان می دهد و ۲۴٫۲ درصد افزایش در مقایسه با میانگین چهار چهارم سال گذشته ۸٫۲۸ میلیارد دلار است. از نظر تعداد معاملات ، این بخش نسبت به میانگین چهار چهارم قبلی ۵٫۵ درصد افزایش داشته است و ۲۱۱ معامله در برابر میانگین ۲۰۰ معاملات است.

از نظر ارزش ، آمریکای شمالی فعالیت خود را با معاملات به ارزش ۳٫۹۶ میلیارد دلار هدایت کرده است. ارزش ترکیبی از پنج معامله برتر مواد غذایی ۶٫۶۷ میلیارد دلار در برابر ارزش کل ۱۰٫۲۸ میلیارد دلار ثبت شده در ماه بود.

پنج معاملات برتر صنایع غذایی سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ که توسط GlobalData ردیابی شده بودند عبارتند از:

  1. KKR’s $2.2 billion private equity deal with Campbell Soup;
  2. PepsiCo’s $1.8 billion acquisition of Pioneer Food Group;
  3. Best of Nature Bidco’s $1.03 billion private equity deal with Koninklijke Wessanen;
  4. The $1 billion acquisition of VMG Quest Blocker and Voyage Holdings by The Simply Good Foods;
  5. andP/F Bakkafrost Holding’s acquisition of The Scottish Salmon for $641.14 billion.

فعالیت های ادغام و تامین باقیمانده در بخش مواد غذایی تولید کننده های کوچکتر مواد غذایی هستند که با رعایت مقررات تنظیم می شوند. یک تولید کننده سالسا ۲۰ نفره به احتمال زیاد تنها یک فرد تعیین شده برای نظارت بر کیفیت QA / QC و ایمنی و حتی عملیات دارد. آنها زمان لازم برای رعایت قوانین FSMA را ندارند. با این وجود ، عدم رعایت اختیاری نیست. فرسودگی شغلی در بین این مواضع بسیار زیاد است ، به طوری که گردش مالی به طور متوسط کمتر از ۲٫۳ سال در شرکت هایی با درآمد ناخالص کمتر از ۲۰ میلیون دلار است.

داشتن یک تجزیه و تحلیل خطر مبتنی بر خطر و برنامه کنترل پیشگیرانه در محل ، وقوع عوارض جانبی مانند آلودگی در فرایندها و محصولات را کاهش می دهد. اقدام اصلاحی برای غلبه بر آلودگی ، تولید مجدد محصول یا دور ریختن آن زمان و تلاش لازم دارد و با هزینه قابل توجهی همراه است. مجدداً ، پرسنل باید در دسترس باشند تا از بین بردن عوارض جانبی را برطرف کنند ، که غالباً برای شرکت های کوچک تولید مواد غذایی اینگونه نیست و به لحاظ هزینه بصرفه نخواهد بود.

متأسفانه ، آنچه معمولاً عمل اصلاحی را برانگیخته است ، سخت گیری پیروی از آن نیست ، بلکه غالباً شیوع بیماری ناشی از غذا است. هنگامی که آلودگی میکروبی ، فیزیکی یا حساسیت زا سلامت مصرف کننده را تهدید می کند ، یک تولید کننده مواد غذایی کوچک با خطر بزرگی روبرو است که می تواند با یک دادخواست واحد ، کل شرکت را خاتمه دهد.

خطر برای تولید کنندگان کوچک
*
قبل از FSMA ، FDA فقط می تواند داوطلبانه فراخوان محصولات غذایی را بخواهد. طبق آژانس FSMA ، FDA مجاز است در صورت داشتن شواهد یا اطلاعات موثق معتقد باشد که این غذا تهدیدی برای عواقب یا عواقب جدی سلامتی یا مرگ منجر به بازداشت اداری کند. اگر خطر خطرات سلامتی زیاد باشد ، بازداشت دولت ممکن است منجر به توقیف محصول غذایی شود.

حت FSMA ، فراخوان محصولات غذایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و از آنجا که FDA صلاحیت ارزیابی و جمع آوری هزینه های فعالیت های مربوط به دستورالعمل فراخوان مواد غذایی را دارد ، تولید کنندگان مواد غذایی کوچک خطرات مالی بالقوه بیشتری دارند زیرا ممکن است منابع مالی به راحتی در اختیار نداشته باشند.

FDA هنگام مشاهده تخلفات و FSMA هنگام بازرسی تأسیسات ، یک هشدار دهنده صادر می کند. نامه های هشدار دهنده سوابق عمومی هستند و در وب سایت FDA منتشر می شوند. اگرچه این مسئله برای هر تولید کننده مواد غذایی از منظر روابط عمومی و اطمینانِ مصرف کننده می تواند آسیب برساند ، از دست دادن سهم بازار در حال حاضر کوچک، می تواند برای مشاغل کوچکتر ویران کننده باشد.

به شرکت ها معمولاً ۱۵ روز فرصت داده می شود که به نامه اخطار پاسخ دهند. FDA ممکن است گیاه را مجدداً مورد بازرسی قرار دهد تا مطمئن شود مسائل غیر سازگار برطرف شده است. این آژانس مجاز است برای بازپرداخت هزینه های FDA مربوط به بازرسی مجدد هزینه هایی را پرداخت کند ، در نتیجه بار مالی حتی بیشتر برای تولید کنندگان مواد غذایی کوچک ایجاد می شود.

همچنین تحت FSMA ، FDA اختیارات جدیدی برای متوقف کردن ثبت نام از تأسیسات مواد غذایی هنگامی که احتمال منطقی ایجاد عوارض جانبی سلامتی جدی یا مرگ وجود دارد ، وجود دارد. این ممکن است به تعطیل شدن موقت یا دائمی این تسهیلات منجر شود ، از جمله با ورشکستگی در سال ۲۰۰۹ شرکت بادام زمینی آمریکا ، یک تولید کننده مواد غذایی با ۲۵ میلیون دلار درآمد سالانه و ۹۰ کارمند ، پس از شیوع گسترده بیماری های مرتبط با سالمونلاور در سراسر ۴۶ ایالت خسارت به شهرت برند و از دست رفتن سهم بازار مانند این ، برای بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی کوچک به سادگی قابل جبران نیست.

گزینه ها
گزینه هایی برای تولید کنندگان مواد غذایی کوچک وجود دارد که به نظر می رسد موارد مربوط به انطباق FSMA را غیر از کسب یک شرکت بزرگتر دارند. تزریق سرمایه توسط یک سرمایه گذار می تواند اطمینان حاصل کند که به تمام عواقب FSMA بطور مناسب پرداخته شده و مسیر رشد تجارت قوی است. این می تواند زیر بناهای پایدار یک شرکت ۵ میلیون دلاری را ایجاد کند تا مثلاً آن را به یک شرکت ۵۰ میلیون دلاری تبدیل کند. اگر تجارت به سرعت در حال رشد باشد ، مصرف کننده محور باشد و در بازار متمایز باشد ، سرمایه گذاران شایستگی کاهش خطرات FSMA را برای اطمینان از منابع شرکت در دستگیری سهم بازار و سودآوری می بینند.

با این حال آنچه که امروزه بیشتر مورد توجه است ، کسب تولید کنندگان مواد غذایی کوچکتر است که در حال حاضر نقش انطباق نظارتی را به خوبی توسط غذاهای بزرگتر و شرکت های مرتبط با آن انجام می دهند که به دنبال گسترش کالاهای پیشنهادی خود هستند. خرید چندین شرکت غذایی نوآورانه محصولات بدون مارک و کیفیت مواد غذایی و ایمنی باعث افزایش محصول می شود. اگر صاحب یک تجارت کوچک در زمینه تولید مواد غذایی هستید و می خواهید در مقطعی بازنشسته شوید ، ممکن است بخواهید پیروی از FSMA را به عنوان یک استراتژی خروج پرسود در نظر بگیرید.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *