چیدمان کافی شاپ

چیدمان؛ عنصر اصلی موفقیت و رونق کافی شاپ + ویدئو

چیدمان؛ عنصر اصلی موفقیت و رونق کافی شاپ + ویدئو/ نکته مهم در هر کافه یا کافی شاپی، دیزاین مناسب و چیدمان جذاب و متناسب با سلیقه مشتری است.

تب داغ راه اندازی کافی شاپ چند سالی لست که کشورمان را فراگرفته و با با توجه به استقبال نسل جدید و جوان از گذراندن وقت در محیطی صمیمی و نسبتا خصوصی و در عین حال شاد و هنری به نظر می رسد رونق کافی شاپ و کافی شاپ داری حالا حالاها میهمان کسب و کارهای وابسته به غذا در کشورمان باشد.

اما اینکه چه نوع کافی شاپی با چه تمی برای چه مخاطبی در چه جغرافیایی و با چه خدماتی تاسیس شود خود علمی است که قطعا در حوصله این مقال نمی گنجد؛ اما نکته مهم در هر کافه یا کافی شاپی، دیزاین مناسب و چیدمان جذاب و متناسب با سلیقه مشتری است. ویدئوی زیر که توسط رسانه فود کلینیک تهیه و تدوین شده را ببینید:

چیدمان کافی شاپ

برای چیدمان دکور کافی شاپ هیچ قانون و متر و معیار خاصی وجود ندارد و می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت و البته کمی خلاقیت و تلفیق ایده ها و سبکهاطرح مورد نظر را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید و آنرا مطابق سلیقه خود و خواست مشتری بومی سازی کنید.

در همین خصوص اما برای راحتی انتخاب و ایجاد پس زمینه مناسب ذهنی برای شما علاقمندان، فود کلینیک سبکهای زیر را پیشنهاد می کند:

۱ – سبک طبیعی و مینیمال

این نوع سبک با بودجه‌های کم قابل اجرا است و طرفداران خاص خود را دارد. در بیشتر کافی شاپ‌ها این نوع دکور وجود دارد و افراد با آن غریبه نیستند. از و یژگی‌های بارز این نوع سبک می‌توان به لامپ‌های بزرگ صنعتی در تمام فضا، دیوار‌های آجری به رنگ‌های مختلف، و گا‌ها لوله کشی‌های تاسیسات مشخص یاد کرد. در کل می‌توان گفت: در این سبک هر مصالح و وسایل استفاده شده در ساخت فضا را می‌توان در معرض دید قرار داد.

۲ – سبک وینتج

سبک وینتج، سبک مورد پسند عموم مردم نیست و معمولا در بعضی کافی شاپ‌ها در یک قسمت مشخص این سبک را اعمال می‌کنند. استفاده از وسایل عتیقه و قدیمی در این نوع سبک مرسوم است.

۳- سبک مدرن

اصول طراحی کافی شاپ، هر آنچه که باید از یک دکوراسیون ایده آل بدانید!

همان گونه که از نام این سبک مشخص است، این سبک دست شما را در طراحی و اجرا آزاد می‌گذارد. شما می‌توانید هر نوع چیدمان مناسبی را در این فضا اعمال کنید. در این سبک به مصالح و جزئیات اهمیت ویژه‌ای بدهید، چون نماد اصلی این سبک است.

۴- سبک روستیک

اصول طراحی کافی شاپ، هر آنچه که باید از یک دکوراسیون ایده آل بدانید!

نام دیگر سبک روستیک، سبک روستایی است، پس می‌توان فهمید که ویژگی اصلی این سبک چوب است. استفاده از چوب و گیاه در این سبک رایج است. می‌توانید برای این سبک از صندلی‌ها و میز‌های چوبی بازسازی شده استفاده کنید.

مطالب و ویدئو های زیر را هم مشاهده نمایید:

4.5 میلیون تومان سود روزانه تنها با یک دستگاه ساندویچ ساز+ محاسبه قیمت

انیمیشن سه بعدی طراحی اسنک بار در کانتینر

انیمیشن سه بُعدی طراحی کافی شاپ در کانتینر

تهیه نان دارچینی شکری

اصول چیدمان آشپزخانه رستوران و فست فود + ویدئو انیمیشن طراحی

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *